A következő címkéjű bejegyzések mutatása: judit. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: judit. Összes bejegyzés megjelenítése

2010. január 12., kedd

Ăśdv!/ Hi!

Nyilván ide valami magvas kis szöveget kellene írni, hogy miért is kezdtem el vezetni ezt a blogot... Valójában semmi különösebb oka sincs, inkább csak rendszerezni szeretném azokat a munkákat és megjelenéseket, amelyeket megmutatásra érdemesnek tartok, illetve számomra érdekesek.
Remélem tetszeni fognak! :)

Jó szórakozást!

Judit


Well, I think I should write some very bright text why I have cause for blogging...
In fact there isn't any special cause. I'd like to systematize those artworks and published works, which I think, it's worth showing or they're interesting for me.
I hope you'll like them! :)

Have a nice time!

Judit